Ana Sayfa  HIZLI ÜRÜN ARAMA  İletişim-Formu  İletişim Noktalarımız  Bizimle Çalışın  Editorial  Yorumlarınız  SSS  Haberler  Promosyonlar 
Mobil Nokta Vuruşlu Markalama Makinası
Mobil Nokta Vuruşlu Markalama Makinaları
El Tipi Nokta Vuruşlu Markalama Makinası
El Tipi Nokta Vuruşlu Markalama Makinaları
Entegre Edilebilir Nokta Vuruşlu Markalama Makinaları
Entegre Edilebilir Nokta Vuruşlu Markalama Makinaları
Masa Üstü Nokta Vuruşlu Markalama Makinası
Masa Üstü Nokta Vuruşlu Markalama Makinaları
Derin Markalama, Nokta Vuruşlu Markalama MAkinası, Dotpeenator Seyyar PR144
Derin Markalama
e-Medya
Markalama yöntemleri, methodları, sistemleri, markalama teknolojileri hakkında periyodik yazılar

Düşük gerlimli (low stress) markalama talimatlarına nasıl uyarız.
Genelde yüksek dayanım gerektiren inşaat, köprü veya diğer çelik konstrüksiyonlarda yapılacak olan markalama sonuçlarının LOW STRESS yani DÜŞÜK GERLİMLİ olması istenir. Bu tür uygulamalar genelde derin markalama gerektiren uygulamalardır. Derin markalama uygulamalarına temel teşkil eden sebep ise markalama sonrası bu konstrü Daha Fazlasını Oku

 1  / 2 


Dotpeenator PR94E Elektrikli Seyyar Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

Dotpeenator CO9E Elektrikli Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

Dotpeenator PR94 Seyyar Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

Dotpeenator PR144 Seyyar Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

Dotpeenator INT144 Entegre Edilebilir Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

Dotpeenator™ INT94 Entegre Edilebilir Nokta Vuruslu Markalama Makinası

Dotpeenator™ CO9 Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

Dotpeenator™ SA14 Nokta Vuruşlu Markalama Makinası
 1 / 1   


Dotpeenator™ SA14 Masa Üstü Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

Dotpeenator™ SA14 Masa Üstü Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

Bir çok ülkeye ihracatını yapmakta olduğumuz Dotpeenator nokta vuruşlu markalama makinaları serisinde kontrol unsuru olarak harici bir bilgisayara gereksinim duymayan bu modelimizde Linux tabanlı bir kontrol ünitesi kullanılmıştır. Kontrol ünitesinin markalama makinasına tamamiyle entegre olması vesilesi ile makina üzerinde kullanıcıya kolayca program yapma işlevi kazandıran bu entegre kontrol elemanı istenirse klavye ve fare ile de entegre olabilmektedir. Dotpeenator CO9 un avantajlı bütün mekanik özelliklerini üzerinde barındıran SA14 modelimizin diğer özellikleri için lütfen aşağıdaki linki veya resmi tıklayınız
Dotpeenator™ SA14 Masa Üstü Nokta Vuruşlu Markalama Makinası
Dotpeenator™ Trolley Araba

Dotpeenator™ Trolley Araba

Elde taşınabilen PR144 ve PR94 Nokta Vuruşlu Markalama makinalarımızı fabrika zemininde tamamiyle mobileze eden çelik konstrüksiyondan imal edilmiş ve fırın boya ile boyanmış bu araba üzerinde klavye ve fare için kilitli çekmece, zırhlı 5m kablo setini yere sürmeyecek şekilde dizayn edilmiş esnek yay çeliğinden imal edilmiş kablo taşıma çubuğu ve havalı tekerler mevcuttur. Fabrika zemini üzerinde markalama makinelerini istediğimiz noktaya kolayca taşımamızı sağlayan bu ürünümüz nokta vuruşlu markalama makinalarının ve nokta vuruşlu makalama kontrol ünitelerinin kolayca zarar görmelerini engelleyerek markalama makinalarının uzun seneler kullanılmasını sağlar.
PR94 90X40MM Markalama Alanına Sahip Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

PR94 90X40MM Markalama Alanına Sahip Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

PR94 Nokta Vuruşlu Markalama Makinamız 90X40mm markalama penceresine sahip özellikle taşınmaz ürünlerin markalama operasyonu için dizayn edilmiş tamamiyle özgün dizayna sahip bir cnc markalama makinasıdır. ARGE bölümümüz tarafından titizlikle, müşteri istek ve yönlendirmeleri esas alınarak uzun süreli protatip çalışmaları ve testleri sonucunda tanıtımı gerçekleştirilmiş olan ürünümüzü bir çok yerli ve yabancı müşterilerimiz kullanmaktadır. Rakipleri ile karşılaştırıldığında çok güçlü bir alüminyum konstrüksiyona, mikro lineer kızaklara, arıza sıklığı çok düşük kendi dizaynımız optik eksen anahtarlarına sahipti. 2. el tutacağı istediğinizde makinanın üzerine kolayca ve korkmadan dayanmanızı sağlayacaktır. Ürünlerimizi yakından görmek, rakipleri ile karşılaştırmak ve ürünleriniz üzerindeki izlerini test etmek için lütfen demo talebinde bulununuz. Ürünlerimiz EMC ve LV testlerinden geçmiş olarak CE Belgelerine, Teknik Dosyalarına, ayrıntılı Kullanıcı Kılavuzlarına ve Yazılım Kullanım Kılavuzlarına sahiptir.
Detaylar İçin Tıklayınız
Dotpeenator™  PR144 140X40MM Markalama Alanına Sahip Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

Dotpeenator™ PR144 Elde Taşınan Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

Özellikle geniş markalama alanı sunması vesilesi ile paslanmaz koruyucu kaplama ve akabinde boya uygulamaları içeren sasi markalama, yine galvaniz kaplama operasyonları içeren çelik konstrüksiyon markalama veya yeterli genişlikte yüzeye sahip ürün ve cisimlerin markalama operasyonları için dizayn edilmiştir. SA14 ve CO9 kodlu 2 farklı kontrol ünitesi ile kullanılabilen nokta vuruşlu markalama makinamız PR144 5m lik özel zırhla korunmuş güç ve sinyal kablosu ile iletişim kurmaktadır. PR144 Pnömatik olarak pin/kartuş takımını süren ve dolayısıyla derin markalama operasyonlarında öncelikli olarak tercih edilmektedir. Yurt içinde ve dışında başta çelik konsüksiyon inşaat ve makina firmaları, otomotiv şasi imalatı, petrol ve gaz spool boru hattı inşası yapan firmalar, Döküm ürün imalatı yapan firmalar başta olmak üzere bu ürünümüzü tercih etmektedirler.
Dotpeenator™ PR144 Elde Taşınan Nokta Vuruşlu Markalama Makinası
Dotpeenator™ CO9 CNC Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

Dotpeenator™ CO9 CNC Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

CO9 Nokta Vuruşlu Markalama Makinası 55kg ağarlığında türünün en robast markalama makinası olmayı halen korumaktadır. Lineer kızaklı masa üstü bu modelimizin markalama alanı 160X110mm dir. Manuel ve Motorlu olabilen Z ekseni sayesinde 45cm yüksekliğine kadar olan iş parçaları kolaylıkla markalana bilinmektedir. Bilgisayar ile kullanılabilen bu modelimiz Türkçe ve İngilizce yazılımı sayesinde en ekonomik masa üstü modelimizdir.
Dotpeenator™ CO9 CNC Nokta Vuruşlu Markalama Makinası
Entegre Edilebilir Nokta Vuruslu Markalama Makinasi

Otomasyon Hatları için Entegre Edilebilir 140X40mm Markalama Alanına Sahip Dotpeenator INT144 Nokta Vuruşlu Markalama Makinasi

Nokta Vuruşlu Markalama Makinalarımız içerisinde özellikle otomasyon hatlarında diğer kontrol üniteleri, bilgisayarlar ve PLC ler ile RS232 üzerinden haberleşerek gelen içeriği markalamak için tasarlanmıştır. Dotpeenator INT144 ün markalama alanı 140X40mm dir. Örneğin bir karekod içerisindeki değişken olarak tanımlanmış her bir parametrik değeri farklı kontrol ünitesinden gelen bilgi ile değiştirip markalama yapabilirsiniz. Veya herhangi bir bilgi satırını direk makinamıza gönderip markalama işlemini yapabilirsiniz.
Daha Fazla Detay İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız
INT94 Entegre Edilebilir Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

Otomasyon Hatları İçin Dizayn Edilmiş 90X40MM Markalama Alanına Sahip Dotpeenator INT94 Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

Dotpeenator INT94, 90X40mm markalama alanına sahip olan, farklı pin/kartuş takımları ile donatılabilen, dolayısıyla derin veya yüzeysel, noktasal veya çizgisel formda 0.5 mm punto yüksekliğinden 90 mm punto yüksekliğine kadar markalama gerçekleştirebilen 55HRC sertiğindeki mikro kızaları ile uzun seneler bakım istemeden, kesintisiz olarak, 0,01mm hassasiyetinde bir çok kontrol ünitesi ve bilgisayar ile haberleşerek markalama yapabilen nokta vuruşlu markalama makinasıdır. Ürün hem ekonomik olan Dotpeenator CO9 hemde Profesyonel SA14 kontrol ünitesi ile donanımlı olarak kullanılabilmektedir.
Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Bu Linke Tıklayınız
Dotpeenator CO9E Elektrikli Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

Dotpeenator CO9E Elektrikli Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

Manyetik alan etkisi ile çalışan pin/kartuş takımı havalı markalama pin/kartuş takımı yerine kullanılarak havanın mevcut olmadığı noktalarda markalama operasyonlarının yapılmasına olanak tanır. "Dotpeenator CO9-E Elektrikli Nokta Vuruşlu Markalama Makinası" pin/kartuş takımı hariç havalı CO9 modelimizin bütün yazılımsal ve mekaniksel özelliklerine sahiptir.170X120MM markalama alanına sahip CO9-E masa üstü bu ürünümüz özellikle ofis ortamlarında da çalımaya uygundur. Malzemeniz ne olursa olsun 61 HRC sertliğine kadar her tür iş parçanızı, makina ve ürün etiketlerinizi, kablo etiketlerinizi, takımlarınızı, ve aklınıza gelen her şeyi markalamanıza imkan sağlayan Dotpeenator CO9E Elektrikli Markalama Makinamız ile 42cm yüksekliğine kadar bütün parçaları tablası üzerine alır. T slotlu döküm tablası her parçayı tabla üzerinde kolayca konuçlandırmanıza imkan sağlar.
Dotpeenator CO9E Elektrikli Nokta Vuruşlu Markalama Makinası
Seyyar Elektrikli Nokta Vuruşlu Markalama Makinası, PR94E

Elektrikli Seyyar Nokta Vuruşlu Markalama Makinası, Dotpeenator PR94E

PR94E, Bir çok farklı fonksiyona sahip kendi dizaynımız olan Pin/Kartuş Havalı Takımımızı kolayca kullandığımız PR94 Havalı Pin Markalama Makinamıza alternatif olarak geliştirdiğimiz elektrikli seyyar markalama makinamızdır. Elektrikli bu modelimiz dolayısıyla havaya gerek duymadan çalışma özelliğine sahip bir modelimizdir. Dünyadaki bütün rakiplerine göre kaslı olan PR94 lineer mikro kızaklı bu modellerimiz, kolayca ayarlanan asansör ayak düzeneğine, kendi dizaynımız olan mekanik ve yakınlık sensörlerinin dezavantajlarını içermeyen elektronik optik limit anahtarlarına, Üzerine yaslanılmasından dolayı kablolara zarar vermeyen ve dik işlem merkezlerimizde işlediğimiz alüminyum kabzalara, Uzun ömürlü markalama alanı LED aydınlatma kitine, Paslanmaz çelikten imal eksen koruma kapaklarına, dayama, içerisinde seçim yapacağınız 2 farklı kontrol ünitesine, ikinci el dayama koluna ve benzeri bir çok avantajlı özelliğe sahiptir.
Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız
Nokta Vuruşlu Markalama Makinası Pin Montaj Takımları

Özel Dizayn Ettiğimiz Nokta Vuruşlu Markalama Makinası Pin Montaj Takımları

Senelerdir SERMATEK Markalama Dünyası Ekibi olarak müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda toplamda 6 tip pin/kartuş takımını sınıflandırıp, dizayn ettik, geliştirdik ve test ettik. Temelde 3 özel sınıfta nokta vuruşlu markalama pin takımımız ile ürünlerimiz kullanılabilmektedir. Bunlar E3P elektrikli pin/kartuş takımı, düzensiz ve inişli çıkışlı yüzeyleri tölere ederek çalışma prensibine sahip YT123P ve YT188P pnömatik nokta vuruşlu markalama takımları ve son olarak kazıma benzeri sonuçlar aldığımız ve düz yüzeylerde kullanıma uygun YH3P ve YH8P pnomatik markalama takımlarıdır. Pin kartuşlarında alışılanın ve yaygın olarak kullanılanın aksine alüminyum yerine korozyona, darbeyeye ve aşınmaya karşı daha dayanıklı ve uzun ömürlü olan özel çelikler kullanmaktayız.İstenen hassasiyet ölçülerine pinlerimiz getirildikten ve testleri tek tek tamamlandıktan sonra kartuşlarımız Nikel ile kaplanmaktadır. Bir çok tedarikci 63HRC sertliğinde pin takımları sunarken firmamız 83 HRC sertliğinde pin takımları imal etmektedir. Dolayısıyla pinlerimizin değişim periyodu çok daha uzun olmaktadır.
Dotpeenator CO15 Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

Dotpeenator CO15 Nokta Vuruşlu Markalama Makinası sizlere 205X105mm gibi daha fazla markalama alanı sunuyor

CO15 model nokta vuruşlu markalama makinamız CO9 model bilgisayar ile kumanda edilen modelimizin bir büyük modelidir. Markalama alnı 205X105mm olup daha geniş markalama alanı ile daha geniş markalama ihtiyacınızı karşılamaya yönelik olarak tasarlanmıştır. Örneğin büyük etiketler ve kontrol panelleri gibi. Çalışma tablası Alüminyum Sigma Profilden imal edilmektedir. Standart modelimizde Z eksen yüksekliği manuel el çarkı ile ayarlanabilmektedir. Bu ürünümüze opsiyonel Programlanabilir Z Ekseni, Divizör Eksen veya X/Y Ekseni takılabilmektedir.
Dotpeenator CO9 Nokta Vuruşlu Markalama Makinamızı Daha Detaylı İncelemek İçin Buraya Tıklayınız
İlk Önceki   1 / 1  Sonraki Son
Referanslarımız
Haberler
2018 Euro Blech Fuar Katılımımız Hakkında
ESEN KARDEŞLER ADANA da Derin Markalama Operasyonları İçin PR94 ü tercih etti.
Makinalarımız bu defa 18-23 Eylül 2017 tarihleri arasında EMO da
 1 / 6 
Müşteri Yorumları
Kullanılan markalama sistemleri, yontemleri ve teknikleri hakkında müşteri yorumları

" Standartlarımız gereği, güvenlik ürünlerinde, malzeme özelliklerinin belirgin, silinmez ve okunaklı olması gerekmektedir. Uzun araştırmalar sonucu tanıştığımız firmanızdan aldığımız ve 2,5 yıldır kullanmakta olduğumuz ürününüzden oldukça memnunuz. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadık.  "
Orçun Yolcu | Endüstri Teknisyeni

WITTUR Asansör San. ve Tic. A.Ş.

 1 / 8   

Soru: Merhabalar.Ben Ankara Group Baran Otomotiv San ve Tic.Ltd Şti.Ürün Geliştirme Departmanından Şeyda Memili.Biz şirket olarak Alüminyum ve Krom malzeme kullanarak otomotiv aksesaurları tasarımı ve üretimi yapmaktayız.Ürünlerimizde Şirket logomozu reklam amaçlı kullanmak istiyoruz.Daha önce yapışkanlı stecer kullanılıyorduk fakat uzun ömürlü olmuyordu.Bize ne tavsiye edersiniz.Özellikle Alüminyum ve paslanmazlar üzerine kabartma veya yazı şeklinde olması gerekiyor.İyi günler...
Cevap: Merhaba, özellikle yüksek hacimli otomobil yedek parça üretiminde lazer markalama veye pin markalama yöntemi tercih edilmektedir. Burda tercih sebeblerinden en önemlisi işçilik maliyetleri ve zaman faktörüdür. Ancak yapılacak yatırımın düşük tutulması gereken durumlarda ve düşük hacimde üretilen yedek parçaların markalanmasında Elektrokimyasal markalama yöntemi uygun bir yöntem olabilmektedir. Bizlerle temasa geçebilirseniz konu hakkında sizlere daha kapsamlı bilgi verebiliriz.
 Arkadaşınızın e-postası
 Sizin isminiz ve soyisminiz
 Onay Kodu

Nokta Vuruşlu Markalama Filmleri

 1  / 2    

© 2015  Sermatek Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 
  tarafından dizayn edilmiştir