Ana Sayfa  HIZLI ÜRÜN ARAMA  İletişim-Formu  İletişim Noktalarımız  Bizimle Çalışın  Editorial  Yorumlarınız  SSS  Haberler  Promosyonlar 
 Lokasyonlarımız
  1 / 1 

SERMATEK (Servis, Makina ve Teknoloji) Makina San ve Dış Tic. Ltd. Şti., kurulumundan beri, bütün Türkiye de geniş yelpazedeki endüstriyel uygulamalara benzersiz bir çeşitlilikte akıllı, hassas mühendislik teknolojileri ve çözümleri sunarak markalama ve lazer işleme teknolojileri alanında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen imalatcısı ve hizmet sağlayıcısı olarak hızla ilerlemektedir. SERMATEK bünyesinde çalışan imalat, satış ve servis mühendislerinin toplam deneyimi geçmişlerindeki Türk Takım Tezgahları sektöründeki deneyimleri ile beraber 15 yılı aşkındır. Üretici firmalarımızın yegane atanmış Türkiye distribütörü ve aynı zamanda lazer, nokta vuruş, klişe ve karekod okuyucu ürünlerin ISO 9001:2008 ve CE Standartlarına uygun lider imalatcısı olarak, farklı yelpazede markalama ve lazer işlem sistemleri sunmakta ve farklı endüstrilerde faaliyet gösteren müşterilerimize komple anahtar teslimi projeler üretmekteyiz: sistem belirleme, kaynak üretimi, arayüzeylerin oluşturulması ve her bir bağımsız uygulamayı destekleyecek ekipmanların onaylanması. Takım tutma, fikstür ve takım seçimi süreçlerinden robot yükleme ve eğitime kadar, kurulumunu gerçekleştirdiğimiz makina ve sistemlerin, ilk günden müşterilerimizin parçalarını mümkün olan en yüksek verimlilikte işlemesini sağlamaktayız. İhtiyaca göre sofistike hassas metal işleme ve markalama tezgahlarının, üretici firmalarımızın benzersiz ve yüksek kaliteli teknolojisinin, deneyim ve bilgimizin vermiş olduğu avantajla SERMATEK in en karmaşık zorlukların üstesinden gelerek daha verimli lazer işleme süreçleri ve markalama çözümleri üretmesi mümkün olmaktadır.

Müşterilerimizin lazer işleme süreçleri ve markalama gereksinimleri ne olursa olsun, Uygulama Ekibimiz SERMATEK in imal ve temsil ettiği ürünlerle müşteri parçalarını benzersiz işleyecek ve markalayacak derecede en iyi mühendislik çözümünü sunduğunu garanti etmek amacıyla seçim süreci boyunca müşteri mühendisleri ile beraber yakın iş birliği içerisinde çalışır: fizibilite çalışmalarından sistem ve ekipman belirlemeye ve projelerin onaylanması safhalarına kadar. Anahtar teslimi lazer işleme sistemleri ve markalama uygulamaları için SERMATEK in deneyimli makina mühendisleri müşterilerimizin verimlilik oranları, koşulları, müşteri sahasındaki gerekli alan miktarı ve personellin deneyimini yansıtan detaylı mühendislik raporları hazırlar. Bahis konusu bu raporlar, teknik kriterlerine uygun olarak müşterilerimizin istemiş olduğu adetlerde parçaların optimum olarak hangi lazer işleme ve markalama yöntem ve sistemleri ile işleneceklerinin belirlenmesinde önemli rol oynar. Dahası, raporlar işleme sürecini desteklemek için gerekli yardımcı ekipmanların maliyeti, teknik özellikleri ve imalatcısı hakkında önemli belirleyicidir. Ve, SERMATEK in uzman teknik desteği belirlenen süreç teklif edildikten sonra devam eder. Servis Mühendislerimizle beraber Uygulama Ekibimiz sistemlerin müşteri sahasına teslimatı ve kurulumu esnasında hazır bulunarak bütün ekipman arayüzlerini birleştirir, programları kurar, örnek iş programlarını oluşturur, süreci müşterilerimize ispat eder ve programcı ile operatörleri eğitir.

İZMİR
Karacaoğlan Mah. 6157/1 Sok. 19/3 Işıkkent, Bornova, İzmir
TEL: +90 (232) 472 23 44 PBX
FAX: +90 (232) 472 23 45
GSM: +90 (533) 572 59 87
E-Posta:info@markalama.com

İSTANBUL - İletişim Bürosu
Başakşehir Konutları 4. Etap 1.Kısım D11Blok Dr:13 Başakşehir / İSTANBUL
TEL:+90 (212) 487 10 18
GSM: 0 (533) 572 59 87
E-Posta:info@markalama.com

    1 / 1 

Haberler
2018 Euro Blech Fuar Katılımımız Hakkında
ESEN KARDEŞLER ADANA da Derin Markalama Operasyonları İçin PR94 ü tercih etti.
Makinalarımız bu defa 18-23 Eylül 2017 tarihleri arasında EMO da
 1 / 6 
Müşteri Yorumları
Kullanılan markalama sistemleri, yontemleri ve teknikleri hakkında müşteri yorumları

" Standartlarımız gereği, güvenlik ürünlerinde, malzeme özelliklerinin belirgin, silinmez ve okunaklı olması gerekmektedir. Uzun araştırmalar sonucu tanıştığımız firmanızdan aldığımız ve 2,5 yıldır kullanmakta olduğumuz ürününüzden oldukça memnunuz. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadık. "
Orçun Yolcu | Endüstri Teknisyeni

WITTUR Asansör San. ve Tic. A.Ş.

1 / 8 

Soru: Merhabalar.Ben Ankara Group Baran Otomotiv San ve Tic.Ltd Şti.Ürün Geliştirme Departmanından Şeyda Memili.Biz şirket olarak Alüminyum ve Krom malzeme kullanarak otomotiv aksesaurları tasarımı ve üretimi yapmaktayız.Ürünlerimizde Şirket logomozu reklam amaçlı kullanmak istiyoruz.Daha önce yapışkanlı stecer kullanılıyorduk fakat uzun ömürlü olmuyordu.Bize ne tavsiye edersiniz.Özellikle Alüminyum ve paslanmazlar üzerine kabartma veya yazı şeklinde olması gerekiyor.İyi günler...
Cevap: Merhaba, özellikle yüksek hacimli otomobil yedek parça üretiminde lazer markalama veye pin markalama yöntemi tercih edilmektedir. Burda tercih sebeblerinden en önemlisi işçilik maliyetleri ve zaman faktörüdür. Ancak yapılacak yatırımın düşük tutulması gereken durumlarda ve düşük hacimde üretilen yedek parçaların markalanmasında Elektrokimyasal markalama yöntemi uygun bir yöntem olabilmektedir. Bizlerle temasa geçebilirseniz konu hakkında sizlere daha kapsamlı bilgi verebiliriz.

Nokta Vuruşlu Markalama Filmleri

 1  / 2    

© 2015  Sermatek Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 
  tarafından dizayn edilmiştir