Ana Sayfa  HIZLI ÜRÜN ARAMA  İletişim-Formu  İletişim Noktalarımız  Bizimle Çalışın  Editorial  Yorumlarınız  SSS  Haberler  Promosyonlar 
 Markalama Yorumlarınız
 Toplam Yorum Sayısı : 8
 Diğer yorumları göster

  1 / 1 

Markalama Yorumları
 Uzun araştırmalarımız sonucunda tanıştığımız kurumsal niteliğe sahip ve donanımlı çalışanları olan Avrupa kalitesinde düşük maliyetli makinalar imal eden Sermatek firmasından 2 adet markalama makinası aldık , birini 4 senedir birini 2 senedir kullanmaktayız.Firmanın hizmetinden ürünlerinden çok memnunuz. 
TIRSAN A.Ş
Serhat ENGİN
Markalama Yorumları
 Üç senedir ürünü kullanmaktayız. Ürünün kalitesinden ve firmanın hizmetinden çok memnunuz. Teşekkürler. 
Sarkuysan Elektrolitik Bakır San. Tic. A.Ş.
Sedat İngenç
Markalama Yorumları
 Sem Trafo A.Ş olarak , sektörümüze kolaylik ve yenilik getiren makinanızı kullanmaktan oldukça mutluyuz. Kalitemizi bir üst seviyeye çıkardığımızı söyleyebilirim. 
Sem Transformator A.Ş.
Satınalma Müdürü / İsmail Ekinci
Markalama Yorumları
 Tezgahınızı 2 yıldır kullanıyoruz ve işimize çok ama çok faydası oldu. 
PROTAŞ A.Ş.
Sezgin DUMAN
Markalama Yorumları
 Nisan 2013 tarihinden itibaren sorunsuz kullanıyoruz. Ürün kalitesi, hizmetler ve ilgiden memnunuz. Bu yıl Sermatek den ikinci makineyi de aldık. Başarılar dileriz. 
Toros İnş.İml.Taah.Tic.San.Tic.Ltd.Şti.
Satınalma Sorumlusu / Sinan ÇALIK
Markalama Yorumları
 Makinanızdan oldukça memnunuz. Uzun ömürlü olmasını dileriz.  
ZİMED MEDİKAL
ECE SARIOĞLU
Markalama Yorumları
 Birkaç alternatif arasından yaptığımız seçimden çok memnunuz. Özellikle, üzerine yazdırdığımız metal plakayı dik konumlandırmak zorunda olduğumuzdan bu cihaz kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
Satış ile ilgili de Fikret Bey'den yakın ilgi gördük. 2012'den bu yana sorunsuz kullanmaktayız. 
Alfa Laval Makine Sanayii ve Ticaret Ltd. Sti.
Ali Suner / Operation Manager, Logistics
Markalama Yorumları
 Standartlarımız gereği, güvenlik ürünlerinde, malzeme özelliklerinin belirgin, silinmez ve okunaklı olması gerekmektedir. Uzun araştırmalar sonucu tanıştığımız firmanızdan aldığımız ve 2,5 yıldır kullanmakta olduğumuz ürününüzden oldukça memnunuz. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadık.  
WITTUR Asansör San. ve Tic. A.Ş.
Orçun Yolcu | Endüstri Teknisyeni

  1 / 1 

Haberler
2018 Euro Blech Fuar Katılımımız Hakkında
ESEN KARDEŞLER ADANA da Derin Markalama Operasyonları İçin PR94 ü tercih etti.
Makinalarımız bu defa 18-23 Eylül 2017 tarihleri arasında EMO da
 1 / 6 
Müşteri Yorumları
Kullanılan markalama sistemleri, yontemleri ve teknikleri hakkında müşteri yorumları

" Standartlarımız gereği, güvenlik ürünlerinde, malzeme özelliklerinin belirgin, silinmez ve okunaklı olması gerekmektedir. Uzun araştırmalar sonucu tanıştığımız firmanızdan aldığımız ve 2,5 yıldır kullanmakta olduğumuz ürününüzden oldukça memnunuz. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadık. "
Orçun Yolcu | Endüstri Teknisyeni

WITTUR Asansör San. ve Tic. A.Ş.

1 / 8 

Soru: Merhabalar.Ben Ankara Group Baran Otomotiv San ve Tic.Ltd Şti.Ürün Geliştirme Departmanından Şeyda Memili.Biz şirket olarak Alüminyum ve Krom malzeme kullanarak otomotiv aksesaurları tasarımı ve üretimi yapmaktayız.Ürünlerimizde Şirket logomozu reklam amaçlı kullanmak istiyoruz.Daha önce yapışkanlı stecer kullanılıyorduk fakat uzun ömürlü olmuyordu.Bize ne tavsiye edersiniz.Özellikle Alüminyum ve paslanmazlar üzerine kabartma veya yazı şeklinde olması gerekiyor.İyi günler...
Cevap: Merhaba, özellikle yüksek hacimli otomobil yedek parça üretiminde lazer markalama veye pin markalama yöntemi tercih edilmektedir. Burda tercih sebeblerinden en önemlisi işçilik maliyetleri ve zaman faktörüdür. Ancak yapılacak yatırımın düşük tutulması gereken durumlarda ve düşük hacimde üretilen yedek parçaların markalanmasında Elektrokimyasal markalama yöntemi uygun bir yöntem olabilmektedir. Bizlerle temasa geçebilirseniz konu hakkında sizlere daha kapsamlı bilgi verebiliriz.

Nokta Vuruşlu Markalama Filmleri

 1  / 2    

© 2015  Sermatek Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 
  tarafından dizayn edilmiştir